Yapay Ağaç

Yapay ağaç modelleri, iç ve dış mekan tasarımlarınızda şahane bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. En gerçekçi yapay ağaç modellerini Yördem Çiçekçilik ve Dekor mağazasında bulabilirsiniz!

Yapay ağaç modelleri genellikle dekoratif amaçlı tercih edilmektedir. Canlı ve yapay çiçekler ile birlikte mekanlara görünüm olarak güzellik katmaktadır. Güzel görünümün yanı sıra estetik bir mekan ayarlamak istiyorsanız mutlaka yapay ağaç modellerinden yararlanmalısınız. 

Estetik görünümü ile bahçe, ev içi, cafe gibi birçok mekan düzenlenmesinde yapay modeller kullanılmaktadır. Sizde mekan süslemek istiyorsanız İstoç yapay ağaç modellerine göz atmayı unutmayın. Sitemizde yer alan ürünler ile canlılık bakımından şahane görünüme sahip mekanlar oluşturabilirsiniz.

Estetik Duruşu ile Göz Dolduran Yapay Ağaç Modelleri

Yapay ağaç modelleri, iç mekanlara kıyasla dış mekanlarda daha fazla kullanılmaktadır. Özellikle düğün salonları, cafeler, restoranlar gibi işletmelere estetik görünüm katması bakımından kullanılır.

Yapay modeller, canlı modellere oranla daha kolay bakıma sahiptirler. Bundan dolayı da özellikle fazla çalışan, evden veya çiçeklerin bulunduğu alanlardan ayrı kalanlar için oldukça idealdir. Yalnızca aylık veya haftalık temizliklerde, tozunun alınması ilk günkü görünümüne sahip olmasını sağlayacaktır.

Yördem Çiçekçilik ve Dekor mağazamızda yer alan yapay dekor ürünlerimize göz atmayı unutmayın. Sitemizde yer alan geniş ürün yelpazesi içerisinde bütün mekanlara uygun modelleri bulmanız mümkündür. Özellikle beyaz ve kırmızı renk seçenekleri internet sitemizde oldukça fazla sevilen renkler arasındadır.

Yapay Ağaç ve Çiçeklerin Temizliği

Yapay ağaç modelleri dediğimiz gibi bakım açısından oldukça rahatlık sağlamaktadır. Genellikle saksıda bulunan ağaç modellerinin bakımı, temizlik yapılmasından ibarettir.

Herhangi su ihtiyacı olmayan yapay modellerde, bazı durumlarda saksının canlı görünmesi için sulama işlemi yapılabilir. Fakat saksının buna uygun yapıda olmasına özen göstermelisiniz. Sentetik materyallerden üretilen bu modellerin temizliğinde kimyasal maddelerden kaçınılması önerilmektedir. Nemli bir bez yardımı ile temizliğin yapılması daha güzel olacaktır.

Yumuşak bir fırça veya bez yardımı ile ilk günkü görünümüne sahip olan yapay modeller, en uygun fiyatlandırma ile internet sitemizde! Ürünleri canlı olarak görüp satın almak isterseniz de sizleri mağazamıza bekliyoruz.