Yapay Aranjman

En uygun fiyatlı yapay aranjman modelleri Yördem Çiçekçilik ve Dekor internet sitesinde sizleri bekliyor.

Yapay aranjman; ilk olarak çiçek tasarımcıları tarafından canlı çiçeklerin kullanılması ile hazırlanmıştır. Zaman geçtikçe bakımı daha kolay olay yapay çiçeklerin de aranjmanda kullanıldığı görülmektedir. Tür ve renk olarak farklı çiçeklerin seçilmesi ile muhteşem bir renk skalası oluşturmanızı sağlayan aranjmanlar, mekanların gözdesi durumunda! Üstelik bazı aranjman modelleri yalnızca çiçek buketlerinden oluşmaz. Küçük çiçeklerin aksine saksı çiçeklerinin de aranjman içerisinde sanatsal bir görünüme sahip olduğunu görebilirsiniz…

Aranjman kullanarak çiçekler ile birlikte uyumu yakalamak ve nefes kesici güzelliği yansıtmak mümkün kılınmıştır. Dalında muhteşem bir görüntüye sahip çiçekleri, istediğiniz ortama aranjman yardımı ile monte etmeniz mümkündür. Bu sayede eklediğiniz mekana da doğal bir görünüm sağlamış olursunuz.

Yördem Çiçekçilik ve Dekor olarak internet sitemizde ve İstanbul İstoç mağazamızda hizmet vermekteyiz. En kaliteli ve en uygun fiyatlı aranjman modellerini sitemizden ve mağazamızdan incelmeniz mümkündür.

Yapay Aranjman Çeşitleri

Yapay aranjman çeşitleri ile istediğiniz her mekanda renk şöleni yaratmak artık mümkün! Üstelik indirimli fiyatlarla şimdi internet sitemizden satın alabilirsiniz.

Çiçek aranjman çeşitleri; yapay aranjman ve canlı aranjam olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Aynı zamanda tür olarakta çeşitlilik görülmektedir. Örnek olarak orkide çiçek aranjmanı, papatya çiçek aranjmanı vs…

Yapay aranjman; sevdiklerinize özel günlerde gönderebileceğiniz çiçek buketlerine denilmektedir. Masalar, balkonlar ve dolaplar gibi birçok alanın daha sonra süslenmesi için kullanılabilirler. Yapay çiçek içeriklerinden dolayı bakımları oldukça kolaydır. Bakımlarının kolay olmasının yanı sıra her mevsim muhteşem bir renk skalasına sahip olurlar. Çiçek aranjmanı kategorisi içerisinde hazırlanan çiçekler genellikle şu şekildedir: Orkide çiçek aranjmanı, papatya çiçek aranjmanı, yapay çiçek aranjmanı… Saydığımız örneklerin yanı sıra isteğe özel aranjmanlar da hazırlanmaktadır.

Özel aranjman çeşitlerini incelemek için sizleri mağazamıza bekliyoruz.