Dikey Bahçe

Dikey bahçe kullanarak sizlerde panel üzerinde bitki yetiştirebilirsiniz! Yördem Çiçekçilik ve Dekor mağazalarından en uygun fiyatlandırma garantisi ile…

Dikey bahçe kullanımı özellikle duvara tutturulan yapıları ile değişik görünüm kalitesi sunan dekoratif ürünler arasında yer almaktadır. Eski uygarlıkların izlediği yollara benzer olan bu yapılar, yapay olarak mekanlarda da kullanılmaya başlanmıştır. İşinize bir doğa popu katmak istiyorsanız, aradığınız ürün tam olarak burada!

Dikey bahçeler; özellikle ofis ve kafelerde saksı bitkilerine alternatif olarak kullanılmaktadır. Saksı bitkileri her ne kadar belirli bölümlere yerleştirilseler dahi, yer kaplayabilirler. Oldukça bakım isteyen bu bitkileri dikey bahçeler yardımı ile daha kolay bir şekilde bakabilirsiniz. Bahçelerde bakım için yapılan panel sistemi sayesinde, saksı bitkileri daha kolay bakılmaktadır. Sunmuş olduğu görüntü şöleni ise yanında doğanın bir armağanı olarak kalmaktadır…

Küçük bir alanda büyük bir yenilik yapmak sizin elinizde! İnternet sitemizden en uygun fiyatlandırma seçenekleri ile bahçe modellerine göz atabilirsiniz. Satın alacağınız ürünler en kısa sürede kargoya verilmektedir.

Dikey Bahçe Faydaları

Dikey bahçe estetik bir görüntü sunmanın yanı sıra bakım açısından birçok fayda sağlamaktadır.

Estetik görünümü ile yetinmeyen dikey bahçeler, bakım olarak oldukça faydalı ve zahmetsizdir. Peki faydaları nelerdir?

  1. Beton görüntüsünü kapatarak, doğal güzelliklerin ön plana çıkması sağlanır.
  2. Çevre dostu yapıya sahiptirler. Üretimleri genel olarak geri dönüşüm ürünleri ile yapılmaktadır.
  3. Dilerseniz küçük bir alanda mini bahçe oluşturabilirsiniz. Bu sayede sebze, meyve ve şifalı bitkiler yetiştirmeniz mümkün olur.
  4. Kullanım alanlarında kısıt yapan saksıların aksine, çok az alan kaplaması yaparak güzel görünüm katarlar.
  5. Düz ve monoton dış yüzeylerin yeşilliklerle doldurulması sağlanabilir.
  6. Düzenlemesi yapılırken topraksız sistem kullanmanız mümkün olur.
  7. Küçük ve yetersiz bir alanda bile bahçe oluşturmanız mümkün olur.

Eğer sizde monoton ve sıradan alanların estetik bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız internet sitemizde yer alan modelleri inceleyebilirsiniz. Her çeşit duvara ve mekana uygun yapıda ürünler internet sitemizde yer almaktadır. İstoç çiçekçi arayışına istinaden mağazamızdan da ürünlere göz atabilirsiniz.