Gül Duvarı

Duvarınızı büyüleyici bir tasarıma kavuşturmak için gül duvarı modellerini inceleyin! En uygun fiyatlandırma ile Yördem Çiçekçilik ve Dekor internet sitesinde.

Gül duvarı; birbirinden farklı renk seçeneklerine sahip, gerçeğe yakın standartta yapay güllerin dekor edilmesinden oluşmaktadır. Günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılan çiçek dekorasyonları arasında bulunmaktadır. Genellikle restoranlar, cafeler ve özellikle otel gibi işletmelerde daha çok tercih edilmektedir. Bu mekanların yanı sıra evlerde de uygulaması yapılan birçok duvar modeli mevcuttur. Uygulandığı alana nezih, huzurlu ve doğal bir enerji yaymaktadır. Bahsettiğimiz işletmelerin yanı sıra en çok güzellik merkezleri ve restoranlarda tercih edilmektedir. Kullanımına göre duvarın üstüne neon tabela kullanımı da sıklıkla gözükmektedir.

Özellikle cafelerde fotoğraf tutkunları tarafından büyük talep gören gül duvarı modellerini internet sitemizden inceleyebilirsiniz.

Gül Duvarı Uygulamaları

Belirlenen alan üzerine gül ve yeşillik kullanılarak yapılan duvarlar, dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Dekoratifin yapay çiçekle süslenmesinin yanı sıra tabela ile de desteklendiği yaygın olarak görülmektedir.

Yapılan gül duvarı uygulamalarında tasarım tamamen kişiye özel olarak yapılmaktadır. Hayal edilen tasarımın alana uygulanması işi bilen kişiler tarafından özenle yapılır. Özellikle cafeler ve restoranlarda değerlenmesini düşündüğünüz alanlarda modern bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Uzman tasarım ekibimiz ile birlikte duvar uygulamaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul İstoç’ta yer alan mağazamıza gelebilir veya internet sitemizin ilgili alanlarından bize ulaşabilirsiniz. 

Neden Gül Duvarı Tercih Etmeliyim?

Dekoratif olarak boş kaldığını düşündüğünüz alanları modern bir yöntemle süslemek istiyorsanız gül duvar tam size göre!

Neden gül duvarı tercih etmeliyim?

  1. Görsel, ekonomik ve huzurlu bir yaşam alanı sunar.
  2. Uygulanan işletmelerde müşteri potansiyelini artırma etkisine sahiptir.
  3. Uygulanan alan ev ise doğayla iç içe yaşıyormuş hissi verir.
  4. Görsel etkisi sayesinde olumlu bir atmosfer katar.
  5. Tanıtım ve reklam amaçlı olarak oldukça fazla kullanılır.
  6. Uygulandığı alana huzurlu ve doğal bir enerji katar.
  7. Mekanın daha nezih görünmesini sağlar.

Sayılamayacak birçok özelliği ile birbirinden farklı dekorasyon duvarları internet sitemizde! En uygun fiyatlandırma ile duvar modellerine göz atmak için üyelik oluşturmayı unutmayın.